İLK ACİL YARDIM 1.SINIF GÜZ DÖNEMİ

 

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
8.00-9.00
9.00-10.00
10.00-11.00 SHM003. İSG(UZEM) IAY111.

TIBBİ ATIKLAR

D105

ENF101. TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SHM005.

TIBBİ TERMİNOLOJİ(UZEM)

11.00-12.00 SHM003. İSG(UZEM) IAY111.

TIBBİ ATIKLAR

D105

ENF101. TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SHM005.

TIBBİ TERMİNOLOJİ(UZEM)

 
13.00-14.00 TDB101.

TÜRK DİLİ I (UZEM)

AVU001. Danışmanlık Eğitimi

AMFİ

Öğr. Gör. Fadime KAHYAOĞLU

14.00-15.00 TDB101.

TÜRK DİLİ I (UZEM)

15.00-16.00 YDB101. İNGİLİZCE I (UZEM) IAY103.

AHB I

D106

Dr. A. Serhan POYRAZ

IAY109.

ASH I

AMFİ

Dr. Tarkan KALAYCIOĞLU

MYO105.

ANATOMİ

AMFİ

Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

16.00-17.00 YDB101. İNGİLİZCE I (UZEM) IAY103.

AHB I

D106

Dr. A. Serhan POYRAZ

IAY109.

ASH I

AMFİ

Dr. Tarkan KALAYCIOĞLU

MYO105.

ANATOMİ

AMFİ

Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

 

 

İLK ACİL YARDIM 1.SINIF GÜZ DÖNEMİ

(2.ÖĞRETİM)

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
13.00-14.00 AVU001. Danışmanlık Eğitimi

AMFİ

Öğr. Gör. Fadime KAHYAOĞLU

14.00-15.00
15.00-16.00 ENF101. TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ (UZEM) (İÖ) IAY111.

TIBBİ ATIKLAR (İ.Ö.)

D107

IAY109.

ASH I(İ.Ö.)

AMFİ

Dr. Tarkan KALAYCIOĞLU

MYO105.

ANATOMİ(İ.Ö.)

AMFİ

Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

16.00-17.00 ENF101. TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ (UZEM) (İÖ) IAY111.

TIBBİ ATIKLAR (İ.Ö.)

D107

IAY109.

ASH I(İ.Ö.)

AMFİ

Dr. Tarkan KALAYCIOĞLU

MYO105.

ANATOMİ(İ.Ö.)

AMFİ

Dr. Teoman İSMAİLOĞLU

17.00-18.00 YDB101. İNGİLİZCE I (UZEM) (İ.Ö.) TDB101.

TÜRK DİLİ I (İ.Ö.)

IAY103.

AHB I(İ.Ö.)

D106

Dr. A. Serhan POYRAZ

SHM005.

TIBBİ TERMİNOLOJİ (UZEM)

SHM003. İSG(UZEM) (İ.Ö.)
18.00-19.00 YDB101. İNGİLİZCE I  (UZEM) (İ.Ö.) TDB101.

TÜRK DİLİ I (İ.Ö.)

IAY103.

AHB I(İ.Ö.)

D106

Dr. A. Serhan POYRAZ

SHM005.

TIBBİ TERMİNOLOJİ (UZEM)

SHM003. İSG(UZEM) (İ.Ö.)

 

 

İLK ACİL YARDIM 2. SINIF GÜZ DÖNEMİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
8.00-9.00
9.00-10.00 IAY203. MESLEKİ UYGULAMA I

UYG. SALONU

Paramedik Çağlar ÖNCER

ATT Mustafa BİLGİN

10.00-11.00 ATA201. ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I (UZEM) IAY203. MESLEKİ UYGULAMA I

UYG. SALONU

Paramedik Çağlar ÖNCER

ATT Mustafa BİLGİN

11.00-12.00 ATA201. ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I (UZEM) IAY203. MESLEKİ UYGULAMA I

UYG. SALONU

Paramedik Çağlar ÖNCER

ATT Mustafa BİLGİN

 
13.00-14.00 IAY203. MESLEKİ UYGULAMA I (TEORİK)

AMFİ

Dr. Birkan CAN

IAY211.

RESUSİTASYON

TOPLANTI S.

Dr. Emre DOĞAN

MYO223. FARMAKOLOJİ

D204

Dr. Seda FANDAKLI

14.00-15.00 IAY205. AHB III

AMFİ

Dr. Birkan CAN

IAY211.

RESUSİTASYON

TOPLANTI S.

Dr. Emre DOĞAN

MYO223. FARMAKOLOJİ

D204

Dr. Seda FANDAKLI

15.00-16.00 IAY205. AHB III

AMFİ

Dr. Birkan CAN

IAY213. ADLİ TIP UYGULAMALARI

AMFİ

Dr. Çetin KETENCİ

16.00-17.00 IAY213. ADLİ TIP UYGULAMALARI

AMFİ

Dr. Çetin KETENCİ

 

 

İLK ACİL YARDIM 2.SINIF GÜZ DÖNEMİ (2.ÖĞRETİM) PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
13.00-14.00 IAY203. MESLEKİ UYGULAMA I (İ.Ö.)

UYG. SALONU

Paramedik Çağlar ÖNCER

ATT Mustafa BİLGİN

14.00-15.00 IAY203. MESLEKİ UYGULAMA I (İ.Ö.)

UYG. SALONU

Paramedik Çağlar ÖNCER

ATT Mustafa BİLGİN

15.00-16.00 ATA201. ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I (UZEM) (İ.Ö.) IAY211.

RESUSİTASYON (İ.Ö.)

TOPLANTI S.

Dr. Emre DOĞAN

MYO223. FARMAKOLOJİ (İ.Ö.)

D204

Dr. Seda FANDAKLI

IAY203. MESLEKİ UYGULAMA I (İ.Ö.)

UYG. SALONU

Paramedik Çağlar ÖNCER

ATT Mustafa BİLGİN

16.00-17.00 IAY203. MESLEKİ UYGULAMA I (TEORİK) (İ.Ö.)

AMFİ

Dr. Birkan CAN

ATA201. ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I (UZEM) (İ.Ö.) IAY211.

RESUSİTASYON (İ.Ö.)

TOPLANTI S.

Dr. Emre DOĞAN

MYO223. FARMAKOLOJİ (İ.Ö.)

D204

Dr. Seda FANDAKLI

17.00-18.00 IAY205. AHB III (İ.Ö.)

AMFİ

Dr. Birkan CAN

IAY213. ADLİ TIP UYGULAMALARI (İ.Ö.)

AMFİ

Dr. Çetin KETENCİ

18.00-19.00 IAY205. AHB III (İ.Ö.)

AMFİ

Dr. Birkan CAN

IAY213. ADLİ TIP UYGULAMALARI (İ.Ö.)

AMFİ

Dr. Çetin KETENCİ